Jak Klub funguje

Členem Klubu Kudy z nudy se může stát kdokoliv. Stačí krátká registrace a hned můžete začít čerpat exkluzivní výhody, které jsme pro vás připravili.

Výhody můžete vyhledávat podle regionů, nebo jednotlivých kategorií „Za dobrým ubytováním“ a „Za kulturou a památkami“. V květnu bude spuštěna kategorie pro aktivní cestovatele „Za sportem a turistikou“ a s příchodem podzimu potěšíme spíše dámy exkluzivními výhodami v kategorii „Za relaxací a wellness“.

Vybranou výhodu uplatníte tak, že si vytisknete kupón přímo z webu, nebo stáhnete ve formátu PDF do svého mobilního zařízení a ukážete na místě Partnerovi Klubu Kudy z nudy (provozovateli služby), který výhodu poskytuje.

Exkluzivní výhody Klubu Kudy z nudy naleznete ve všech 17 turistických regionech Česka.