Nejčastější dotazy

Pro koho je Klub Kudy z nudy určen?

Klub Kudy z nudy je určen všem, kteří rádi cestují a objevují krásy Česka.

Musím být někde registrovaný, abych mohl výhody získat?

Ano, aby bylo možné výhody čerpat, je nejprve potřeba zaregistrovat se na stránkách Klubu www.klubkudyznudy.cz a stát se členem.

Jak mám postupovat, když chci získat požadovanou výhodu?

Postup je jednoduchý. Je potřeba se zaregistrovat a poté si již můžete vybrat požadovanou výhodu. Kupón na čerpání výhody je možné vytisknout, anebo stáhnout do mobilního telefonu jako PDF.

Jak často mohu výhody čerpat?

Počet využití jednotlivé výhody stejnou osobou není nijak omezen. Výhody lze čerpat jen po dobu jejich platnosti.

Musí být papírový kupon vytištěn barevně?

Ne, kupon nemusí být vytištěn barevně. Černobílá forma kuponu postačí.

Co mám dělat, pokud mi Partner výhodu neposkytne?

Partnery Klubu vybíráme velmi pečlivě tak, aby vám s ochotou poskytli veškeré nabízené výhody. V případě, že byste se přeci jen setkali s jakýmkoliv problémem při čerpání výhody, informujte nás prosím pomocí kontaktního formuláře. Situaci budeme obratem řešit.

Chci se stát partnerem Klubu Kudy z nudy, co pro to mám udělat?

Pokud byste měli zájem stát se partnerem Klubu Kudy z nudy, poskytnout výhodu a propagovat tak své služby, napište nám, prosím, přes kontaktní formulář. Co nejdříve vás budeme kontaktovat s podmínkami spolupráce.

Je členství v Klubu Kudy z nudy zpoplatněno?

Nikoliv, za členství v Klubu nic neplatíte, stačí se jen registrovat a následně můžete výhody čerpat.